Závodní hra Wadi Basher 4x4
zdroj: tisková zpráva

Závodní hra Wadi Basher 4x4

12. 6. 2003 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Studio Imagination, původem ze Spojených Arabských Emirátů, nyní pracuje na dvou titulech, které budou jako svůj základ užívat tzv.

Torque engine (původně od Sierry pro Tribes 2). Jedním z nich je MMORPG Mutant Chronicles, jejíž vydání je naplánováno na začátek příštího roku. Druhým je pak závodní hra s názvem Wadi Basher 4x4. Obrázky v naší galerii pocházejí právě z ní. Kromě toho vývojáři zahájili provoz jejích oficiálních stránek.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Název Wadi Basher 4x4 je odvozen od slova "wadi", které označuje suché, kamenité, ale úrodné řečiště nacházející se v pouštních oblastech mnoha arabských zemí. Je to vlastně taková přírodní křivolaká dráha výborně se hodící pro závody na čtyřkolových vozech. Projížďka rozsáhlými pouštěmi s písečnými dunami a skalnatými výběžky vám připraví ještě hodně zábavy. Takové ježdění v písku totiž není zase tak jednoduché, jak vypadá. Nicméně na výběr budete mít ze šesti moderních vozů s pohonem na všechny čtyři kola a jednoho čtyřkolového motocyklu. připraveny budou 4 závodní tratě a 2 další, které budou dostupné až po odemknutí.

Jak si můžete všimnout na obrázkách, nebudete jezdit pouze ve dne a za slunečného počasí, čekají vás i noční jízdy, jízdy v dešti a také vulkanickém prostředí. Hra bude vybavena multiplayerem až pro 5 hráčů. Demoverze Wadi Basher 4x4 by se měla objevit už v září tohoto roku, plná verze by měla být k dostání na Vánoce. Na Středním východě si Imagination přitom hru vydají sami, zatímco pro ostatní svět zatím vydavatele hledají.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články