zavřít

Zářivá budoucnost v Project Entropia

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Project Entropia od MindArk má být MMORPG nové generace.

Celý jeho svět je zasazen do vzdálené budoucnosti na planetu Calypso, kde na třech kontinentech vzniklo po zahájení kolonizace několik velkých měst. Ale začněme pěkně po pořádku. Při prvním vstupu do hry si vytvoříte vlastní 3D postavu, a to pomocí generátoru. Právě s ní se pak vydáváte za dobrodružstvím buď do již hotových měst nebo naopak do pustiny, kde se v zájmu lidstva budete snažit budovat nová sídla. Tuto činnost se vám však snaží překazit všemožné kreatury a mutanti, takže nakonec možná ještě vezmete za vděk starým dobrým "nudným" městem.


nové obrázkykompletní galerie

Kromě jiného bude v Entropii fungovat i vlastní ekonomický systém a každý obyvatel bude vlastnit své konto v PED (Project Entropia Dollars). Zajímavostí také je, že plná verze hry má být v lednu dostupná zdarma přes internet nebo na cover CD časopisů a MindArk po vás nebude chtít ani žádné měsíční poplatky za hraní. Živit je tak budou asi pouze investice registrovaných do vlastních herních kont. PED budou totiž přeměnitelné ze skutečných peněz (amerických dolarů).

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.