zavřít

Zákeřným strašidlem v Ghost Master

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O originální strategii Ghost Master jste si již na Tiscali mohli přečíst několikrát, dnes vám nabízíme ještě další várku osmnácti nových screenshotů.

V této hře se skutečně stanete mistrem a pánem všech duchů, protože vyděsit co nejvíce lidí bude přesně to, o co vám jako nadpřirozené síle půjde. K takové akci samozřejmě budete muset znát co nejvíce děsících triků, kvílení, skřeků a podobných čertovin, abyste je mohli na své oběti efektivně aplikovat.


nové obrázkykompletní galerie

Mimochodem, na takto náročnou činnost nebudete muset být nutně sami, postupem času získáte i celý regiment duchů - zaměstnanců, kteří vám budou v úkolech pomáhat. Aby to nebylo tak jednoduché, nepůjde vždy jen o to "vyděsit", často bude vaše akce mít i nějaké pozadí, například budete chtít vypudit mladou rodinku z jejich domu a podobně. Kde ale brát na tuto vyčerpávající činnost stále energii ? Pokud jste viděli film Příšerky s.r.o., jistě vám nyní svitlo. Přesně tak, jako v tomto kresleném počinu, i v Ghost Master budete žít ze strachu lidí, tedy čím více je vyděsíte, tím budete silnější. Empire Interactive vydává tuto hru inspirovanou filmem Krotitel duchů letos v prosinci, tedy jako ideální dárek nejen pro neohrožené děti.
zdroj: PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.