zavřít

Zajímavý save v Project IGI 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Od počátku listopadu je oficiálně známo, že se připravuje pokračování špionážní akce Project IGI 2: Covert Strike.

zdroj: Archiv

V ní se opět vžijete do role Davida Jonese, bývalého elitního příslušníka SAS, který bude opět působit v tajné organizaci IGI. Děj hry bude zhruba navazovat na Project IGI jedničku a Jones objede celý svět (Rusko, Libye, Čína atd.) s cílem zničit černý obchod se zbraněmi. Dostane se tak do vojenských táborů, přístavů či tajných základen. Po delší době vám nabízíme nové obrázky, které vypadají opravdu pěkně.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Autoři se v pokračování poučili ze základních chyb, kterých se dopustili v prvním díle. Ty největší se dají shrnout do třech věcí - špatná AI, nemožnost ukládání pozice ve hře a absence multiplayeru. Všechny tyto chyby slibují autoři vylepšit. Jak to dopadne s proklamovanou geniální AI nechci zatím předbíhat, ale zaujala mě jejich koncepce ukládání pozic. Během mise to půjde, ale v některých momentech až s určitým zpožděním. Pokud například budete v přestřelce s nepřítelem, uloží se vám pozice až 5 vteřin po zmáčknutí příslušných kláves. Tím chtějí autoři docílit, aby hráči ukládali hru v momentech, kdy jsou někde v klidu a nic jim nehrozí. To je jistě zajímavý nápad. Také na multiplayeru (pro 32 lidí) si dávají pořádně záležet - chtějí ještě více rozvinout ideu Counter-Strike, především tím, že v rámci jedné mise bude třeba plnit podstatně více úkolů. Jak vše dopadne, se ukáže v květnu 2002, kdy je naplánováno vydání hry.
zdroj: Gamespy zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.