zavřít

Zahradní bitva v Army Men: RTS

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Army Men: RTS - připravovaná strategie, jejíž vydání je plánováno na březen 2002, pochází z dílny Pandemic Studios a s publikováním si dá tu práci společnost 3DO.

zdroj: Archiv

V hlavní roli se představí plastikoví vojáčci, které snad zná ze svého dětství nejeden kluk a vsadím se, že i nejedna holčička. My Vám dnes přinášíme nové obrázky, které Vás tentokrát nechají nahlédnout do důmyslně provedeného miniaturního bojiště, které vzniklo na zahradě jednoho domku.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Army Men: RTS je postavena na stejném enginu jako Dark of Reign 2, což bylo taktéž dílo maníků z Pandemic Studia. Strategického vyžití v umělohmotném kabátku se mohou zůčastnit jak majitelé PCéček, tak PS2.
zdroj: EuroGamer zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.