zavřít

Záchranné akce Emergency 3 v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Záchranářská série strategií s názvem Emergency má zaděláno na nového nástupce, s pořadovým číslem 3.

Právě z něj pocházejí nové obrázky, které vám tímto nabízíme k prohlédnutí. Jak si můžete všimnout, hlavní odlišnost Emergency 3 od předchozích dílů spočívá v grafice. Hra je totiž tentokrát plně ve 3D. Tvůrci si kromě toho dávají záležet i na realistické fyzice, což ovšem z takovýchto ukázek posoudíme jen stěží.


nové obrázkykompletní galerie

Emergency 3 pojednává o všech pohotovostních týmech, jako jsou požárníci, policisté nebo záchranáři. V této hře se dočkáte dynamické změny denní doby, spojené s dynamickou změnou efektů světel. Celkem se můžete těšit na 20 misí a také mód volného hraní. K dobru lze připočíst i editor misí. Vydání Emergency 3 je naplánováno na 21. leden 2005. Mimochodem, máte-li zájem, v sekci s demoverzemi je od listopadu loňského roku k dispozici hratelné demo (74 MB).
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.