zavřít

You Are Empty - FPS s prvky adventury

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Digital Sprey Studios v současné době prý pracují na dvou nových herních projektech, které zároveň využívají jejich vlastní technologii - DS2 Engine.

My vám dnes představíme zejména jeden z těchto projektů - akční hru s pracovním názvem You Are Empty. Jde o akční střílečku thrillerového stylu s prvky adventury. Její děj vás zavede do alternativní historie bývalého Sovětského svazu. Konkrétně se má jednat o 50. - 60. léta minulého století.


nové obrázkykompletní galerie

Hráči se ujmou role typického sověta poznamenaného totalitní vládou, obyvatele města, které se mělo stát součástí jednoho unikátního, ale dosti zvráceného pokusu vlády. Cílem tohoto experimentu mělo být vybudování komunismu po celém světě, a to za pomoci jakýchsi super-lidí, neboli ryzích Komunistů. Výsledek byl však zdrcující a tak vám nezbývá, než se bít za svůj vlastní život a pokusit se udělat vše, aby se situace zlepšila.

Druhý projekt Digital Sprey Studios nese pracovní název The Triangle a jde také o akční first-person střílečku, tentokrát však toho ryzího stylu "zabít vše, co se hýbe". Tato hra se má odehrávat na tajemném ostrově kdesi v oblasti Bermudského trojúhelníku, kde objevíte zajímavé stavby neznámé antické civilizace. Ty jsou však v perfektním stavu a navíc obydleny ne zrovna přátelskými kreaturami. Obrázky z této hry naleznete na oficiálních stránkách výrobců.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.