zavřít

WWII: Frontline Command - nové obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

The Bitmap Brothers usilovně pracují na svém nadcházejícím titulu z řádu real-time strategií - World War II: Frontline Command, který bude vydávat společnost Codemasters.

Hra jako taková se pokusí o věrný portrét psychologie válčení a zážitů z bitevního pole. Jako velitel spojeneckých vojsk v Evropě se v posledních létech válečného konfliktu pustíte do zatlačení nepřátelských vojsk hluboko do jejich vlastního území. Oproti jiným RTS, kde hlavní těžítko leží na managementu zdrojů a budování základen, ve WWII: Frontline Command budete plně vybaveni ž od samého počátku hry, takže se budete moci více soustředit na samotné vedení bitev. Jak bude takové válčení vypadat můžete vidět v naší galerii, kam dnes přibylo několik nových obrázků.


další nové obrázky

WWII: Fronline Command Vám nabídne single-player kampaň o 25 misích začínající útokem spojenců 6. červa 1944 a končící v Hitlerově skrýši kdesi v hornatém jižním Německu. Jednoduché ovládání hry by mělo být příjemné nejen pro zkušené stratégy, ale také pro hráče nováčky. Stejně jako ve skutečném boji bude třeba dbát na morálku vojáků. Budou-li se Vaši muži cítit v pohodě, plnění nejrůznějších úkolů Vám půjde podstatně lépe než když jejich nálada klesne pod bod mrazu. Vydání WWII: Frontline Command se plánuje na letošní podzim.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.