zavřít

WW II:Frontline Com.,Wildlife Park,Cold Zero

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Koch Media letos plánuje vydání tří titulů, jejichž galerie se nyní pyšní nějakými těmi novými screenshoty.

Prvním z projektů jmenované společnosti je válečná real-time strategie World War II: Frontline Command vyvíjená studiem Bitmap Brothers, založeným již v roce 1987. Hra následuje postup spojeneckých vojsk během 2. světové války. Začíná na severu Francie a vrcholí na jihu Německa. Hráč projde všechny hlavní bitvy tohoto historického období. WW II: Frontline Command se skládá ze dvou kampaní - první je lineární kampaň o 12 levelech, druhá je nelineární a čítá 25 levelů. Připraveno pro vás ale bude také několik multiplayerových map.

    


WW II: Frontline Com. galerie  ||  Wildlife Park galerie  ||  Cold Zero galerie

Zcela jinak tématicky zaměřená je další RTS/simulátor s názvem WildLife Park. Tento titul hodlá svým způsobem konkurovat známému Zoo Tycoonu od Microsoftu. Jak si povede, se dozvíme snad již do léta. Hra vzniká v dílnách vývojářů NovaTrix a je věnována hráčskému publiku od šesti let. Těšit se můžete na mnoho různých, velice pěkně animovaných a nasimulovaných druhů zvířat z řádů savců, plazů i ptáků. Chybět nebudou ani různé mořské potvory. Všichni vaši zvířecí svěřenci budou žít plnohodnotný život se vším, co k tomu patří - různé modely chování v různých situacích, rozmnožování, vyvádění mláďat, stárnutí. Ve vaší moci budou také zaměstnanci parku.

A nyní se opět vrátíme do 2. světové války, tentokrát s isometrickou střílečkou s názvem Cold Zero: The Last Stand. V té ztvárníte nepředvídatelného a mírně zvráceného muže, který se rozhodl pro tento způsob života poté, co byl italskou mafií zařazen na černou listinu. Vaším úkolem bude pokud možno přežít a dokončit 16 hrůzných misí odehrávajících se přímo ve chřtánu kriminálního podsvětí, kde sadističtí vrahové a krutá smrt číhají za každým rohem. Během těchto dobrodružství se setkáte s cca stovkou postav a ozkoušíte více než stovku zbraní. Na hře pracuje tým, který si říká Drago Entertainment.
zdroj: PR

ko

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.