Worms Forts Under Siege, Mashed, Desperados 2
zdroj: tisková zpráva

Worms Forts Under Siege, Mashed, Desperados 2

7. 6. 2004 12:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Worms Forts Under Siege je název nové hry série Worms od vývojářského studia Team 17.

V předešlém díle malí, ale nebezpeční, červíci expandovali do 3D, nyní hodlají podniknout (samozřejmě s vaší pomocí) tažení na různé pevnosti. Tvůrci slibují ještě více destrukce, akce a zábavy. Vaši malí čiperové navíc tentokrát nebudou pouze ničit, ale také stavět, a to vlastní pevnost. Hra má být vybavena také multiplayerem až pro 4 hráče. Její vydání je naplánováno na poslední čtvrtletí tohoto roku. Více se dozvíte na oficiálních stránkách.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Worms Forts Under Siege galerie  ||  Mashed galerie  ||  Desperados 2 galerie

Někdy v průběhu tohoto měsíce byste se měli dočkat závodního titulu na způsob Micro Machines - Mashed, který má přijít nejen na PC, ale také na PS2 a Xbox. V naší galerii můžete najít nové screenshoty z této hry. Mashed nejsou jen obyčejné závody, jsou to závody pěkně dravé, při kterých se dostávají ke slovu i ničivé zbraně. Těch vám hra nabídne devět. Tratí má být 13. Chybět nemá ani multiplayer až pro čtyři hráče. Zajímají-li vás podrobnosti, navštivte nově zřízené oficiální stránky titulu.

Do třetice vám ještě můžeme nabídnout sadu nových ukázek z pokračování oblíbeného titulu Desperados: Wanted Dead or Alive studia Spellbound. Desperados 2: Cooper's Revenge má hráčům představit nové taktické možnosti v novém 3D prostředí. Hru budete moci přepínat z izometrického pohledu do third-person perspektivy, která bude praktičtější například při duelech. Vžít se budete moci do role až šesti postav, mezi nimiž bude opět i John Cooper (viz podtitul). Na výběr budete mít z několika stupňů obtížnosti. Kdy se nové hry dočkáte, není zatím přesně jasné.

korg

Nejnovější články