Máte námět či připomínku? Napište nám
Worms 3D, Lula 3D, Xtreeme Forces
zdroj: Archiv
Obrázky

Worms 3D, Lula 3D, Xtreeme Forces

22. 5. 2003 22:22 | autor: Redakce Games.cz |

Už podle názvu se dá usuzovat, že hry Worms 3D (strategie od Team 17) a Lula 3D (erotická adventura od CDV), ze kterých vám přinášíme nové ukázky, mají něco společného.

Rozhodně to ale nebude arzenál zbraní, kterým disponují akcechtiví červíci z první jmenované hry a už vůbec to nebudou bujaré vnady, kterými disponuje hlavní hrdinka druhé jmenované hry (i když by se také daly považovat za velice účinné zbraně). To, co mají tyto dva tituly společného, je zpracování. Oba totiž posunou svou sérii o další krok kupředu, a to ke 3D perspektivě, která - ať už se vám to líbí či ne, začíná být standardem. Kromě toho, oba tyto tituly jsou kreslené a vyjít by měly v druhé polovině tohoto roku. Ovšem je mezi nimi i jeden zásadní rozdíl - zatímco Worms 3D si budou moci zahrát hráči všeho věku, Lula 3D by měla očím těch mladších zůstat skrytá.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
Worms 3D galerieLula 3D galerieXtreeme Forces galerie

3D bude i válečná real-time strategie s prvky RPG z dílen Raptor Entertainment - Xtreeme Forces, ze které vám taktéž můžeme nabídnout sadu nových screenshotů. Ovšem tento titul nebude ani kreslený a už vůbec tak humorný. Jeho tvůrci mají naopak snahu, vytáhnout ho do co největšího realismu. Děj hry se bude odehrávat v současnosti, čemuž budou odpovídat i vozidla a zbraňové systémy. Příběh bude vyprávět o nukleární válce, která donutila země, jež k ní směřovaly, aby se začaly navzájem regulovat utvořením striktního nadřízeného orgánu (UCF) dohlížejícího na to, aby k něčemu tak strašnému už nikdy nedošlo. Samozřejmě, že tento systém nemohl trvat věčně, a tak se po pár desetiletích chaosu najednou objevila skupina nespokojenců - rebelové, kteří vytáhli do boje proti současnému zřízení a začali bojovat za svobodu a demokracii.
zdroj: PR, GHhomepage

korgull

Nejnovější články