zavřít

World Racing, Alpha Black Zero, Hoverace

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do naší galerie přibyly čtyři nové obrázky z xboxové verze titulu Mercedes-Benz World Racing, který se chystá i pro PC, PS2 a GC.

Hra od Synetic a TDK by se měla objevit venku již příští měsíc, pro připomenutí půjde o jakéhosi nepřímého nástupce závodů N.I.C.E. 2. Kromě oficiální záštity známé automobilky a tedy i celé plejády licencovaných vozů zaujme hra též realistickým modelem poškození. Více v dřívějších zprávách o této hře.

    


Mercedes-Benz World Racing galerie  ||  Alpha Black Zero galerie  ||  Hoverace galerie

Pokud máte rádi futuristické third-person střílečky, možná by vám mohla padnout do oka Alpha Black Zero, odehrávající se v roce 2366. V ní se ujmete role poručíka Kyle Hardlawa, šéfa speciálního komanda Alpha Black Zero, který je ale obviněn ze spáchání atentátů na členy vládnoucí strany federace SolGov. Aby očistil své jméno, vydává se po stopách skutečných viníků a stále hlouběji proniká do zkorumpovaného světa SolGovu. Hru vyvíjí Khaeon a vydává Playlogic International.

Dalším počinem, který nás nechá nahlédnout do budoucnosti, bude netradiční závodní arkáda s přítomností vlastního managementu Hoverace. Místo aut či motorek ale čekejte vozidla vskutku futuristická - speciální vznášedla, jejichž rychlost může přesáhnout až 500 km/h. Ve hře se jich objeví 7 typů - sportovní, civilní, policejní, vojenská, výzvědná, hi-tech a nákladní. Na výběr budou všechny typické single-playerové závodní mody (Championship, Single Race, Time Limit Cell a další). Hoverace od ukrajinského týmu GSC GameWorld a ruského vydavatele Russobit-M přiletí snad již v únoru.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.