World Championship Snooker 2003 info
zdroj: tisková zpráva

World Championship Snooker 2003 info

15. 11. 2002 9:09 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

U takového kulečníku se dá strávit docela příjemný večer s přáteli.

Ale viděli jste někdy, jak hrají kulečník profíci? To už nemá příliš daleko k vědě. Soustředění, pro laika jen těžko pochopitelná přesnost, která dovede všechny nebo většinu koulí tam, kam je potřeba... Codemasters našli v tomto sportu/hře zalíbení a tak se jali ve spolupráci se studiem Blade Interactive vytvořit titul, resp. sérii titulů založených rovnou na světovém šampionátu v kulečníku. Ten nejnovější z nich by se měl objevit na jaře 2003 a tak i jeho název v sobě nese tento letopočet - World Championship Snooker 2003. My vám dnes z něj navíc můžeme nabídnou osm prvních obrázků.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

World Championship Snooker 2003 je vyvíjen pro PS2, Xbox, ale také PC. Tvůrci se prý velice snaží o to, aby hráčům zprostředkovali co nejvěrnější atmosféru, která panuje při skutečných kulečníkových kláních a znásobili tak jejich požitek ze hry. Oproti svým předchůdcům bude World Championship Snooker 2003 vybaven vylepšenou a rozšířenou herní fyzikou a enginem. Hráč bude do hry uveden tak realisticky, jako by se díval na TV, což bude podpořeno dokonce různým natáčením a pohledy kamer.

Pochopitelně ve Snooker 2003 nebudou chybět ani skuteční mistři oboru. Kulečníkové hvězdy budou tentokrát vyvedeni ještě lépe a detailněji než kdy předtím, a to díky určitým zdokonalením v modelovacím systému postav podporujícím 9 - 15 tisíc polygonů na postavu. Také systém animací doznal určitých změn a tak se budou pohyby charakterů jevit přirozenější a bude možné i vyčíst pocity z jejich tváří. World Championship Snooker 2003 vám navíc představí dvě další kulečníkové hry - Pool s devíti koulemi a Anglický Pool s osmi koulemi.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články