zavřít

Will Rock objevuje Ztracený Olymp

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Díky tomu, že Ubisoft zprovoznil nové oficiální stránky pro nadcházející akční střílečku alá Serious Sam - Will Rock, dozvěděli jsme se s konečnou platností, jak to vlastně s příběhem této hry je ( - možná si ještě pamatujete na naši dřívější zprávu s několika jeho variantami).

Will Rock tedy nakonec nebude žádný prací a ženou znavený účetní, ale americký archeolog najatý spolu s Dr. Headstrongem a jeho dcerou Emmou, aby rozluštili záhadné runy na bráně, která byla odhalena při děsivém sesuvu půdy a podle všeho vede do Ztraceného Olympu. Chaos nastane, když místní studenti, kteří výše zmíněnou trojici vědců najali, propadnou fanatickému kultu a začnou se snažit o znovunastolení původního řeckého božstva do současného světa. Když se pak Dr. Headstrongovi podaří bránu otevřít, zfanatizovaní studenti jej zabijí a jeho dceru Emmu unesou.


nové obrázkykompletní galerie

Emma byla vyvolena, aby se stala novou nevěstou nejvyššího z bohů - Dia. Will Rock se pochopitelně snažil tomu všemu zabránit, avšak v zápalu boje stačil pouze roztříštit jednu sochu poblíž a upadnout navíc do bezvědomí, ze kterého se probral, až když byli všichni včetně Emmy pryč. Jeho selhání v boji ale probudilo mocnou sílu ukrytou v oné nyní rozbité soše. Byla zde uvězněna duše velkého řeckého titána Prométhea. Ta si za své nové vtělení vybrala právě Willa. Tímto spojením se ve Willovi vzňal oheň Prométheových očí a na jeho ruce se vynořilo tetování Prométheových plamenů. Napůl smrtelník, napůl titán, se Will vydává ozbrojen a rozzuřen do Ztraceného Olympu hledat Emmu a její trýznitele. Vybaven Prométheovými reflexy, rychlostí a titánskou nenávistí Dia, a také nejrůznějšími střelnými zbraněmi, plameny šlehajícím samostřílem ad. účinnými kousky, se bude náš hrdina potýkat s armádou strážící Ztracený Olympus. Podrobný popis toho všeho, naleznete na nových oficiálních stránkách, odkud také pochází naše dnešní nadílka screenshotů. Vydání Will Rock se plánuje na jaro.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.