zavřít

Wildlife Park 2 - nahlédnutí do divočiny

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Máte rádi zvířátka? Nemyslím kus flákoty na talíři, ale ty krásné pestré tvory, kterými hýří paní Příroda...

Jestli je vaše odpověď kladná, pak vás jistě potěší balík nových ukázek z Wildlife Park 2, budovatelské strategie s tématikou safari vývojářů B-Alive. A kdy že se můžete těšit na její vydání? Podle nově spuštěné homepage tento titul vyjde letos v červnu.


Wildlife Park 2 vám umožní ve dvaceti misích bližší kontakt s více než padesáti různými druhy živočichů a zhruba třiceti druhy rostlin. Budete si moci vystavit vlastní zoologickou zahradu, s exhibicemi pečlivě přizpůsobenými potřebám vašich svěřenců, se zázemím určeným pro personál, příslušenstvím na zajištění základních i jiných požadavků návštěvníků a samozřejmě nezbytnými dekoracemi pro zkrášlení parku.
zdroj: SIhomepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.