Wasted: Hostile Mechanoids Zone
zdroj: Archiv

Wasted: Hostile Mechanoids Zone

22. 12. 2002 15:15 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Game Dale Entertainment, studio zabývající se výrobou převážně freewarových her, včera přišlo na světlo světa s oznámením svého nejnovějšího projektu, který dostal název Wasted: Hostile Mechanoids Zone.

Půjde o hru ve stylu Serious Sama, tedy 3D first-person arkádu. Wasted slibuje 100% akci, avšak bez zdržování se s jakýmkoliv příběhem, hledáním klíčů, otevíráním dveří či řešením kdejakých hádanek a zdokonalováním svého hrdiny. Prostě jenom půjdete a budete krosit vše, co se vám postaví do cesty. A různých krvelačných mechanismů zde bude na odstřel víc než dost.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Wasted: Hostile Mechanoids Zone vám nabídne 10 děsivě vypadajících, ale prý úžasných vnitřních i vnějších prostor, každá o dvou až čtyřech arénách plných různých nepřátelských robotů nebo jiných automatizovaných monster (celkem 20 typů). K dispozici budete mít dvě hlavní zbraně. Hra neobsahuje multiplayer, zato vás však při celé té brutální akci bude doprovázet ambientní muzika a skvělé zvukové efekty. Z oficiálních stránek tvůrců jsme se však přesně nedozvěděli, kdy přesně chystají svůj nový titul vypustit, nicméně už nyní je jasné, že bude volně a zadarmo ke stažení z jejich FTP anebo za manipulační poplatek zaslán na CD. Vyžíváte-li se vůbec ve freeware hrách, navštivte tyto jejich stránky a projděte si nabídku všech her, které skupina Game Dale Entertainment již vyprodukovala.
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články