zavřít

Warcraft III - nové screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sadu několika nových obrázků z netrpělivě očekávaného Warcraftu III: Reign of Chaos, který vypadá čím dál lépe, uvolnil Blizzard.

zdroj: Archiv

Na nich si konkrétně můžete všimnout vůbec poprvé jednotky "The Troll Witch Doctor" a toho, jak funguje seskupování jednotek.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Od začátku ledna probíhá neveřejný betatest Warcraftu III (info) a od té doby se žádné nové informace neobjevily, takže nezbývá než doufat, že stále platí datum vydání v březnu. Více o této role-playing strategie (RPS) v našem preview nebo prvních dojmech z hraní na výstavě E3 2000.
    Půvab RPS spočívá v tom, že místo honby za surovinami a vysíláním velice početných hord proti nepřátelům budete mít jen několik málo postaviček, budete tak muset mnohem více strategicky uvažovat, a navíc navážete se svými postavami jakýsi citový vztah. Nebudou to bezejmenní knechti, ale vaši hrdinové! V tom vám snad pomůže pohyb a snad i boj ve formacích či inteligentní přesuny jednotek... [více]
zdroj: homepage zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.