zavřít

Vzhůru na bitevní pole v Sudden Strike 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývoj druhého pokračování isometrické RTS z dílny studia Fireglow, Sudden Strike 2, je stále v plném proudu a tak Vás asi nepřekvapí, že Vám dnes přinášíme několik nových hi-res screenshotů.

zdroj: Archivzdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Podobně jako v prvním Sudden Strike (recenze), i zde se hráči vrátí o pár desítek let zpátky, do období 2. světové války. Významnou a pro mnohé jistě vítanou změnou budou nové typy jednotek a staveb. Další zajímavou myšlenkou je i možnost přenosu nejlepších jednotek do dalších misí. Pozor si navíc budete muset dávat také na morálku svých jednotek. V Sudden Strike 2 se Vám totiž může stát, že Vás některý z vlastních mužů zradí anebo zběhne.
zdroj: Krawall zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.