zavřít

Výsadek parašutistů v Sudden Strike 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V posledních dnech se doslova roztrhl pytel s obrázky z válečné strategie Sudden Strike 2 - zde...

zdroj: Archiv

V posledních dnech se doslova roztrhl pytel s obrázky z válečné strategie Sudden Strike 2 - zde máme další přírůstky dokumentující značný pokrok oproti prvnímu dílu co se týká grafického zpracování a také několik výsadků parašutistů.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Narozdíl od počtu obrázků jsou zatím vývojáři z Fireglow Studios mlčenliví ohledně detailů a obsahu hry, takže k získání veškerých dostupných informací vám postačí mrknout na tuto starší novinku. Sudden Strike 2 vyjde nejdříve v německy mluvících zemích a to pravděpodobně v červnu letošního roku.
zdroj: OverGame zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.