zavřít

Výlet do nitra počítače v FPS Tron 2.0

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sci-fi střílečka Tron 2.0 od Monolith a Disney Interactive nás zavede o dvacet let později než události stejnojmenného filmu z osmdesátých let.

Hlavní postavou se stane syn někdejšího vědce Alana Bradleyho Jet, který podobně jako otec holduje programování. Po zvláštních událostech spojených s firmou Future Control Industries, která má na mušce Alanovu ojedinělou technologii na digitalizaci lidí, se Jet sám odstává do nepříliš přívětivých útrob počítače.


nové obrázkykompletní galerie

Právě tady začíná netradičně pojatá nekrvavá akce, odehrávající se na místech jako jsou mainframy, routery, firewally nebo i připojené PDA. Kromě samotných bojů má Tron 2.0 obsahovat i adventurní prvky ve stylu hádanek a hlavolamů. Pokud obdivujete vydařené screenshoty, vězte, že titul běží na engine Triton, tedy vylepšené verzi známého LithTech engine a že nejlépe si jej vychutnají majitelé nejnovějších karet GeForce. Ke hře se plánuje i multiplayer a celkově by měla být hotova v dubnu letošního roku.
zdroj: GamersHell

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.