zavřít

Vyberte si způsob hry v Shadowbane

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Asi víte, že Shadowbane je strategická masivně multiplayerová online RPG.

zdroj: Archiv

Strategická proto, že obsahuje takové prvky jako budování hradů, obléhání, dobývání a taktické formace, které tvůrci hry - WolfPack Studios - implementovali do klasického RPGéčka. Pokud se však strategických akcí nechcete účastnit, prostě nemusíte, tato volba je pouze na Vás. Shadowbane je simulací feudálního světa a skýtá nekonečné množství možností. Hráči sami určí, jaký styl hry se jim zdá nejlepší a jak své volné chvíle věnované tomuto druhu zábavy ve středověkém fantasy světě zvaném Aerynth využije. Můžete se pustit do dobrodružného prozkoumávání světa (sami nebo ve skupinách), začít sbírat poklady a shromažďvat své bohatství, studovat a ovládnout tajemství magických i bojových umění, lovit různá monstra a nabývat tak na síle a prestiži, založit království a rozšiřovat svou říši, anebo třeba jen bloumat po světě jako odpadlíci. Možností je ale daleko více.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Naše galerie se dnes navíc rozrostla o pár nových screenshotů. Shadowbane je nyní téměř u konce beta-testování a předpokládá se, že během první poloviny letošního roku by se první odvážlivci mohli do hry zapojit. S největší pravděpodobností bude účast stát měsíčně 10 doláčů, takže máte-li zájem, začněte šetřit. Vydání se zhostí společnost Ubisoft. Pokud máte chuť dozvědět se o hře více podrobností, vydejte se na oficiální stránku.
zdroj: homepage zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.