zavřít

Vultures - staňte se gladiátorem

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Gladiátor je film, který upoutal masy lidí po celém světe a získal i různá ocenění.

zdroj: Archiv

Možná by se zdálo, že gladiátoři jako takoví už jsou minulostí, ale když se člověk pořádně podívá okolo sebe... S moderním pojetím gladiátorských zápasů přišla společnost GRIN Inc. (tvůrci Ballistics - futuristické závody) v podobě drsné akční hry s názvem Vultures, která vás nechá vyzkoušet si život gladiátora se všemi jeho "slastmi". Provede hráče různými arénami a za použití klasických, moderních nebo spíše futuristických zbraní se budete snažit bojovat s jinými gladiátory o holý život. Cílem bude stát se neporazitelným šampionem "Vultures".

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Protože byla hra oficiálně ohlášena dnes, není zatím známo více podrobností a ani datum plánovaného dokončení. Vydavatelem bude v poslední době hodně zmiňovaný německý CDV Software.
zdroj: PR zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.