zavřít

Vlkodlakem v Morrowind: Bloodmoon

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes můžete v naší galerii obdivovat tři nové screenshoty z chystaného druhého datadisku pro oblíbenou RPG Elder Scrolls III: Morrowind, který nese podtitul Bloodmoon.

Jeho vydání je na spadnutí, Bethesda Softworks a UbiSoft ho mají naplánováno na květen. Jak bývá u datadisků zvykem, i tento s sebou přinese řadu novinek (v podobě nového příběhu, postaviček, kreatur i zbraní, ad.), vylepšení a zábavy.


nové obrázkykompletní galerie

Bloodmoon vás vezme na výlet do tajemného prostředí zmrzlého ostrova Solstheimu, kde si Říše založila svou další kolonii. Poprvé v celé sérii se tak budete moci dostat do sněhové vánice, vidět zamrzlá jezera apod. Jak jsme již několikrát v různých zprávách opakovali, největší novinkou zde bude možnost zahrát si roli bytosti, kterým říkají Werewolves = Vlkodlaci. Tito tvorové vynikají zejména v soubojích muž proti muži. O vlkodlacích jste již jistě někdy slyšeli a tak dobře víte, že se objevují jenom v noci. Stát se takovým vlkodlakem není vůbec jednoduché. Pokud se o to pokusíte, musíte nejdříve chytit jistý druh šílenství. Když se vám to mezitím nepodaří vyléčit, stali jste se vlkodlakem a každou noc vás čeká krutá proměna.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.