zavřít

Víkendová relaxace u obrázků z X2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vesmírný simulátor s obchodními prvky X2: The Threat od Egosoftu naváže v zásadě na svého předchůdce X: Beyond The Frontier z roku 1999.

Příběh hry bude ale situován o dobrých dvacet let později a hlavní hrdina se v něm bude pídit po svém původu. Dnes jsme se také dozvěděli, že jistá část hry se má odehrávat přímo na povrchu některých planet a ne pouze ve vesmírném prostoru. Na těchto základnách se také budete moci potkat s řadou postav, které vás v příběhu nasměrují dál.


nové obrázkykompletní galerie

Novinkou je též přejmenování křižníku, který nyní v X2 najdeme pod názvem Corvette. V řadě více než sedmdesáti vesmírných korábů bude představovat kompromis mezi menšími ale zato lehce ovladatelnými bojovými loděmi typu M3 a většími M2. Jako přídavek vám také nabízíme sadu nových obrázků, které pocházejí z německého webu časopisu PCGames. Sami jistě uznáte, že grafika hry je jedním slovem úchvatná a věřme, že ani zbylé stránky na tom nebudou o nic hůře. X2: The Threat by měl alespoň v Německu vyjít pod křídly THQ, a to někdy na přelomu dubna a května letošního roku.
zdroj: PCGames

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.