Více o real-time strategii Heaven vs Hell
zdroj: tisková zpráva

Více o real-time strategii Heaven vs Hell

22. 5. 2005 19:19 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Během E3 byla mimo jiné představena i už dříve oznámená nová RTS - Heaven vs Hell, takže vám ji konečně můžeme představit prostřednictvím screenshotů v naší galerii.

Vývojem této hry, jejíž vydání ovšem očekáváme až koncem příštího roku, se zabývá společnost TKO Software. Děj Heaven vs Hell se odehrává v poměrně dosti vzdálené budoucnosti - roce 2752. Konflikt, o který zde půjde, je však starý jako lidstvo samo. Je to konflikt mezi mocnostmi Nebe, Pekla a samotným lidstvem. Jde totiž o to, že se Bůh rozhodne dát lidem ještě jednu šanci, vymazat vše, co se dosud událo a nechat je začít s čistým štítem. To se pochopitelně nelíbí Satanovi a tak oběma protivníkům vyhlásí válku.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Hra vám tedy poskytne tři různé kampaně. Každá z herních frakcí má přitom své výhody. Nebeští bojovníci disponují božskými silami, pekelníků je hodně a rozhodne se nehodlají vzdát a lidé mají k dobru své nejlepší technologie. Vedle single-playeru se prý můžete těšit rovněž na multiplayer až pro 16 hráčů.

Redaktora magazínu IGN zaujal při demonstraci hry na E3 systém terénu, který prý v této hře funguje podobně jako například ve Warcraftu, tedy tak, že pokud například na nějakém místě vybudují jednotky Pekla svou základnu, začne se okolí tohoto místa měnit v jejich přirozené prostředí - zčerná a začne prýštit láva. Část zabraná zástupci Nebes se stane zase nesmírně úrodnou a i třeba dříve mrtvé stromu najednou rozkvetou. Hra běží na novém enginu zvaném Eden a vypadá prý díky němu velmi pěkně. Zajímavé jsou i základní tři zdroje - síra, farmy a jacísi "primiané", což jsou živé jednotky, které lze rekrutovat a využít kteroukoliv z frakcí. Pekelníci budou premiany lákat prostřednictvím svých sukub. Jakmile se tito dostanou do struktury zvané Krypta Zoufalství, jsou přijati do populace Pekelníků. Případně mohou být obětováni ve prospěch schopností některých dalších jednotek.
zdroj: IGN

korgull

Nejnovější články