Vesmírný simulátor Homeplanet na obzoru
zdroj: Archiv

Vesmírný simulátor Homeplanet na obzoru

21. 11. 2002 16:00 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

I když vesmírné simulátory nepatří mezi ty nejoblíbenější žánry, dali ruští Revolt Games přednost svému prozatím výhradně single-playerovému projektu Homeplanet před jiným svým dílem navíc poháněným stejným enginem, first-person střílečkou s názvem Neuro.

Vývoj HomePlanet se pomalu chýlí ke konci (vydání se předpokládá v prvním čtvrtletí 2003) a my tu pro vás proto máme další sadu nových obrázků.

zdroj: Archiv Hra se bude odehrávat v daleké budoucnosti, sedm set let od začátku objevování vesmíru. Lidé v té době již znají způsob rychlého cestování kosmem a dokázali zkolonizovat i pár slunečních soustav. Jenomže některé z kolonií se po nějaké době vymkly kontrole a začalo docházet ke konfliktům. I když struktura hry není lineární, existuje pouze jediný možný konec (tedy kromě toho neúspěšného). Několikrát se hráč bude muset rozhodnout, na čí stranu se přikloní, zda ke Konfederaci, či k pirátům. Taková volba pak bude mít vliv nejen na to, jaké budete mít vztahy s tou kterou stranou, ale také na strukturu a cíle dalších misí.

K dispozici bude sedm typů vesmírných lodí - dvě bojové, jeden bombardér, dvě stíhací, jedna transportní a jedna útočná. Každá z nich bude pochopitelně jinak silná, odolná a vhodná pro tu kterou misi. Homeplanet nebude v době svého vydání obsahovat multiplayer. Tvůrci však připouštějí, že s velkou pravděpodobností vypustí někdy později patch anebo addon, který by už multiplayer zahrnoval.

zdroj: HomeLAN

korgull

Nejnovější články