zavřít

Vesmírný simulátor Dark Horizon na obrázcích

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Lidská družice na okraji galaxie předznamenává konflikt obřích rozměrů.

Paradox před pár dny zběžně oznámili svůj vesmírný simulátor Dark Horizon, který přibližuje pětice čerstvých obrázků. Vedle prvních střípků o dvaadvaceti misích a různých druzích přizpůsobení plavidla autoři také poodkryli příběh, který se bude točit okolo přerušeného vysílání jedné lidské družice ve vzdáleném koutě galaxie.


Než byl totiž její přenos dat předčasně ukončen, stihly k lidem dorazit fotografie početné kolonie mimozemských vesmírných stanic a gigantických plavidel. A lidé se ihned začali ptát: je tohle ta neznámá rasa, odpovědná za katastrofu šířící se napříč galaxií?

Dark Horizon vyjde na podzim pro PC - více v oznámení.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.