zavřít

Vesmírná střílečka The Divine

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Packom Interactive dnes oznámila, že pracuje na nové futuristické vesmírné střílečce s názvem The Divine, kterou se chystá vydat někdy v průběhu příštího roku.

zdroj: Archiv

Hráči v této hře ztvární roli pilota jménem Robert Arken, jednoho z mála opravdu dobrých pilotů Koloniální Federace, kteří zůstali po zničení Země. A protože už není pro naši Modrou planetu v budoucnosti v pojetí Packom Interactive místo, musejí se lidí, co katastrofu přežili, o sebe nějak postarat. Tak se rozprchli po celé galaxii. Jenže přírodního bohatství je málo, takže se začala vytvářet koloniální spojenectví. Některé skupiny se však obrátily proti ostatním. Lidstvo se ocitlo na pokraji svého konce.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

The Divine je prý vyvíjena hlavně pro hardcore hráče vesmírných stříleček. Tvůrci slibují snadné ovládání, originální a unikátní příběh s deseti úrovněmi, který by vás měl donutit hru projít až do konce, a samozřejmě hlavně spoustu rychlé akce s několika různými typy lodí.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.