zavřít

Vesmírná strategie O.R.B.

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dlouho připravovaná strategie O.R.B. (Off World Resource Base) od firmy Strategy First navazuje na podobně laděné a především úspěšné hry, jejichž nejvýznamnějším představitelem je stále ještě Homeworld.

zdroj: Archiv

Poslední dobou o ní nebylo příliš slyšet, přestože stejně jako mnoho dalších her by měla vyjít ještě do Vánoc. Berte proto zavděk alespoň novými screenshoty.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Hlavním cílem autorů O.R.B. je udělat intuitivní ovládání jak to jen jde a doufají, že se to bude zamlouvat jak začátečníkům, tak veteránům vesmírných strategií. Poblíž ovládání každé lodi bude tlačítko, kterým se vyvolá přehled všech jednotek hráče i soupeře v dané bitvě, čímž odpadá občas složité vyhledávání cíle útoku. Mimochodem, pokud máte podobné vesmírné strategie rádi, jistě Vás potěší neoficiální zpráva, že Sierra chystá Homeworld 2 - viz tato teaser website. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.