zavřít

Vánoční shoty ze Serious Sam: Second Encounter

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Protože Vánoce už jsou tu za pár dní, určitě Vás potěší malá nadílka sedmnácti nových screenshotů z pokračovaní střílečky Serious Sam s podtitulem The Second Encounter, o kterém jsme tu už psali mnohokrát, takže nemá cenu abych zde znovu opakoval to, co již bylo řečeno.

zdroj: Archiv

Každopádně nové screenshoty, zejména ty se Santou vypadají dost cool :)

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Dneska jsem strávil asi dvě hodinky s před pár dny uvolněným hratelným demem a mohu jen potvrdit, že Serious Sam: TSE bude zjevně opět bomba. Demo má skvělou atmosféru, spád a dost dobrou hudbu, více v prvních dojmech od Dreba již brzy:
    Dalším kladem singlepayer části dema jsou nepřátelé, kterých je slušná kopa. Ze začátku potkáte jen tupé mutanty, kteří pravděpodobně vzniky jako odpad při genetických pokusech mimozemšťanů, ale dál to již začne být zajímavé. Bezhlaví střelci, bezhlaví sebevrazi s bombou v rukách, jejichž jediným krátkým životním přáním je rozmáznout se o vás, zmutovaní býci, velcí netvoři s raketometem, obří škorpióni s rotačním kulometem, zelení a červení ďáblové, létající valkýry, a dva druhy biomechanoidů. A určitě jsem ještě na někoho zapomněl. Počet nepřátel si dovolím odhadnout na čtyři stovky a myslím si, že by to jinde v pohodě vystačilo na plnou hru. Ne tak ale v SS: TSE, kde se nepřátelé prakticky nestíhají počítat...
zdroj: 3DActionPlanet zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.