zavřít

Válka robotů v nové hře Scrapland

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V nově ohlášené 3D sci-fi akci Scrapland se dostanete do Chimery, gigantického města budoucnosti, obývaného převážně roboty a i vy se ujmete role jedné z železných mašin, pojmenované jako D-Tritus.

Kromě klasické akce by na řadu měly přijít i přestřelky v superrychlých letounech na obloze a celý příběh prý okoření též určitá dávka humoru. K akčním hrám neodmyslitelně patří i multiplayer, ten v Scrapland by měl nabídnout hned několik herních modů pro LAN i internet.


nové obrázkykompletní galerie

Zajímavé je i pozadí, za vývojem Scrapland totiž stojí madridská Mercury Steam Entertainment, společnost složená s bývalých zaměstnanců Rebel Act Studios (Severance: Blade of Darkness), která byla založena teprve loni v květnu. Dnes vám nabízíme první artworky, samotný titul vyjde nejdříve příští rok. Pro zájemce o hru preventivně doplňujeme ještě odkaz na zatím bohužel téměř prázdné oficiální stránky ve Flashi.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.