zavřít

Válka a mír v RTS War and Peace

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do naší galerie dnes dorazilo několik vzdálených výkřiků z dob dávno minulých.

Je to pár obrázků z nově připravované 3D real-time strategie War and Peace, kterou v zimě chystají vydat Microids. Trocha historie nikomu neuškodí, a tak se v rámci této hry podíváte do 19. století. Na stříbrném podnose vám bude naservírována politická, ekonomická, taktická, vojenská i diplomatická a další situace.


nové obrázkykompletní galerie

War and Peace se může pochlubit 179 modely měst. Do bitev povedete tisíce vojáků - na výběr přitom budete mít ze šesti hratelných národů, každý vybaven svými unikátními jednotkami, vojsky (složenými z pěchoty, jízdy, dělostřelectva, loďstva a dalších speciálních jednotek), generály a městy. Každé vaše rozhodnutí ovlivní chod ekonomiky i postavení. Tvůrci hry se snažili zachovat historický podtext a tak se vám představí i nějaké autentické postavy.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.