zavřít

Válečné pohledy ze Silent Storm

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do období druhé světové války vás přivede připravovaná taktická 3D strategie z dílen společnosti Nival Interactive - Silent Storm, jejíž vydání je naplánováno na letošní rok.

V naší galerii jsou dnes k vidění některé nové ukázky z této hry.


nové obrázkykompletní galerie

Silent Storm vám nabídne dvě různé kampaně, jednu za spojeneckou armádu a druhou německou. Obě se odehrají v Evropě v roce 1943. Misí by mělo být celkem 24 a těšit se můžete na akce různého stylu a náročnosti, odehrávající se ve dne i v noci. Každou z těchto misí půjde dokončit více než jedním způsobem. Hráči budou mít k dispozici tři stupně obtížnosti, takže by si měli užít jak zkušení a ostřílení stratégové, tak i nováčkové.

Hra Silent Storm bude obsahovat i jisté prvky RPG, neboť si budete moci vybrat z více než 40 postav obojího pohlaví (každá má přitom danou minulost a charakter) a určit jednu ze šesti možných profesí. Každou svou vybranou postavičku budete moci ještě dále upravit a nastavit její základní statistiky a schopnosti, které se v průběhu hry dále rozvíjejí v závislosti na jejich využití. Titul bude rovněž vybaven zcela interaktivním prostředím a nabídne vám přes 75 autentických zbraní.
zdroj: GenGamers

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.