zavřít

Válečná akce Battlefield 1942

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Battlefield 1942 je především multiplayerovou akční 3D střílečkou zasazenou do období druhé světové války takové, jakou ji alespoň vidí její tvůrci - Digital Illusions.

zdroj: Archiv

Velký důraz je zde kladen na nejrůznější dopravní prostředky, které Vám umožní rychlý přesun nejen po zemi, ale také vzduchem a vodou. Když se podíváte do naší galerie s novými obrázky z betaverze a pozorně si prohlédnete obrázky, určitě si všimete, že hra nabízí obě varianty pohledu, tedy first- i third-person. Přitom není účelem vybrat si jednu z nich a v té setrvat celou hru, protože v určitých situacích bude prostě jednodušší a pohodlnější využít variantu druhou. Např. zatímco při letu nebo řízení vozidla nejspíš využijete pohledu třetí osoby, tato není použitelná při střelbě a dalších akcích, protože z ní nelze zaměřit. Přepínání mezi pohledy však bude jednoduché, takže se nemusíte bát, že by tím Vaše hraní nějak víc utrpělo. A když už zde byla řeč o vozidlech, mapy, po nichž se budete s až 63 dalšími hráči pohybovat budou skutečně rozsáhlé. Více postřehů naleznete v tomto preview.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Battlefield 1942 je postaven na enginu označeném jako "Refractor 2". Jde o kompletně novou verzi Codename Eagle enginu, který byl speciálně navržen pro tuto hru. Konečná verze Battlefield by měla obsahovat 35 dopravních prostředků, 16 map, 4 kampaně (západní Evropa, východní Evropa, Pacifik i Severní Afrika) a spoustu zajímavých herních módů včatně klasických Capture the Flag nebo Deathmatch.

Vydavatelem se stala společnost Electronic Arts, která má vypuštění Battlefield 1942 v plánu ještě v průběhu letošního léta. Hra se chystá pro PC i Xbox.
zdroj: GamesDomain

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.