zavřít

Válčení v Combat Mission: Afrika Korps

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedávno jste si mohli na Tiscali přečíst oznámení pokračování válečné strategie Combat Mission: Afrika Korps, které poběží na stejném engine jako předchozí Combat Mission: Barbarossa to Berlin a které by se spíše dalo zařadit mezi tzv.

samostatně spustitelné přídavky. Vývojáři z Battlefront přiznávají, že k tvorbě nového dílu se rozhodli díky úspěchu, který BtB sklidil (mimojiné i několik cen za hry a strategie roku). Kromě něj nyní pracují též na nové verzi engine, pracovně pojmenovaného CMX2, který bude určen až pro další pokračování série. Dříve jak za rok a půl jej však dokončit nestihnou.

Co se týče nových jednotek, neznáme příliš podrobností, nicméně by se zde měly objevit všechny typické zbraně a vozidla států, které budou ve hře zastoupeny. Celkově jsme jich napočítali devět, ale děj hry se bude odehrávat převážně v Severní Africe a jižní Evropě. Samotný styl kampaní a misí by se neměl nějak výrazně měnit, stále půjde o mix real-time a tahové strategie. Grafika však dozná jistých zlepšení, kromě již zmiňovaných půjde třeba o vyšší počet polygonů u nových modelů spojeneckých tanků. Souběžně s plnou verzí Combat Mission: Afrika Korps by se mělo objevit i hratelné demo se dvěma scénaři. Hra nejprve vyjde pouze přes www.battlefront.com, časem mají následovat i klasické krabicové verze v německé a francouzské lokalizaci.
zdroj: HomeLan

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.