zavřít

V Eve Online: The Second Genesis

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Masivně multiplayerová vesmírná hra Eve Online: The Second Genesis bude podle současných informací vydána o něco později, než se původně plánovalo.

Místo konce března se tedy připravte až na začátek května - 8. 5. 2003. V této době by přitom měli být hrou obdařeni jak fanouškové z Ameriky, tak ti evropští. Chcete-li si ale zkrátit dlouhou chvíli, která byla tímto oznámením ještě o kus prodloužena, zavítejte do naší galerie, kde jsou pro vás připraveny nové screenshoty.


nové obrázkykompletní galerie

Eve Online: The Second Genesis staví na dvou základních prvcích. Prvním je ekonomika a druhým souboje mezi hráči. Narozdíl od mnoha jiných podobných her, v této si budou hráči své vybavení sami přímo vyrábět. Tzn. jak zbraně, tak i munici. S tím je spojen také výzkum, díky kterému budete moci v průběhu hry vyvíjet stále účinnější kousky. Co se týče těch soubojů, ta úplně první, začátečnická sluneční soustava bude chráněna policejními hlídkami. Zbytek, tedy většina ostatního vesmíru již bude soubojům otevřena.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.