zavřít

URU: Online Ages Beyond Myst beta

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

MYST.

Tato čtyři písmena znamenají pro skutečné adventuristy asi tolik, co třeba DOOM pro hráče stříleček. Patříte-li i vy k fanouškům adventur, zejména pak série Myst, určitě vás potěší, že se chystá její návrat, a to v podobě online hry s názvem URU: Online Ages Beyond Myst. Už během výstavy E3 2002 se proslýchalo, že se taková hra objeví. Dokonce se v té době hovořilo o celkem konkrétním titulu - Myst Online, jehož stránky stále ještě fungují. Nicméně UbiSoft Entertainment, který tento titul bude vydávat, nakonec rozhodl, že se projekt bude jmenovat URU: Online Ages Beyond Myst a zároveň oznámil, že tento titul vstupuje do fáze, kdy bude potřeba pomoc betatesterů. Zájemci se mohou zapisovat zde.


nové obrázkykompletní galerie

V URU: Online Ages Beyond Myst vás čeká mnoho dobrodružství, která vás zavedou na různá zajímavá místa. Těšit se můžete na tajuplné procházky pouštními městy, čekají vás však také nebezpečné oblasti močálů, nevyzpytatelné temnoty lesů, a vůbec celkově velice bohaté prostředí. Pět let trvalo Cyan Worlds, než dokončili takovou technologii, detailní design a úžasnou grafiku, které by umožňovaly budovat v reálném čase ten fantastický online svět Mystu skýtající nečekaná překvapení. Tento svět by vás měl ve své náruči přivítat již letos. Kdy přesně, však záleží na mnoha okolnostech.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.