Máte námět či připomínku? Napište nám
Unreal Tournament 2004, Driver 3, Far Cry
zdroj: Archiv
Obrázky

Unreal Tournament 2004, Driver 3, Far Cry

22. 12. 2003 17:17 | autor: Redakce Games.cz |

Procházku galeriemi, které dnes byly obohaceny o nové přírůstky, začneme třeba s Unreal Tournament 2004, který bude začátkem příštího roku takovou malou revolucí v této dlouhodobé multiplayerové sérii, neboť nabídne podporu vozidel a vznášedel v rozlehlých mapách.

Jestli se tento krok ujme v hráčské komunitě nebo nikoliv, ukáže teprve čas nebo hratelné demo, s kterým se jako každý rok s jistotou setkáme. Na sedmi nových obrázcích původem z C&VG si všimněte tohoto modelu postavy, která jako by se do UT2004 zatoulala z armády Orků z Warcraftu :)

Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv
Unreal Tournament 2004 galerie  ||  Driver 3 galerie  ||  Far Cry galerie

Patnáctka čerstvých obrázků ze závodní arkády Driver 3 od Reflections vás zavede do uliček tureckého Istanbulu nebo prosluněného Miami na Floridě. Sice pochází z Xboxové verze, ale to vám nemusí příliš vadit vzhledem k faktu, že hra má vypadat na všech platformách zhruba stejně. Horší je to už s tím, že tento titul vyjde během jara 2004 nejprve pro PS2/Xbox a až někdy v létě nebo dokonce na podzim také pro PC. Ale na druhou stranu se takovým prioritám vydavatele Atari nikdo nemůže divit, když počet prodaných her pro konzole mnohonásobně převyšuje verze pro osobní počítače. Proč se tedy připravovat o část tržeb kvůli vysoké míře pirátství na PC při vydání hry pro všechny platformy souběžně? Update 23.12. nově byla spuštěna oficiální homepage této hry.

Třetí aktualizovanou galerií je evergreen posledních týdnů v podobě first-person střílečky Far Cry. Tvůrci z CryTeku a UbiSoftu nám naservírovali 13 nových pohledů na faunu pacifických ostrovů, které jako tradičně excelují po grafické stránce a jsou tentokrát zpestřeny i pózujícím vojákem nebo vojandou. Pokud jste měli to štěstí a stali se jedním z několika tisíc betatesterů, měli byste během vánočních svátků dostat potvrzovací e-mail s podrobnými instrukcemi. Více se o této hře dočtete na české fanouškovské stránce www.FarCry.cz od M@stera.
zdroj: CVG, PR

jd

Nejnovější články