zavřít

Underworld, Drome Racers, Splinter Cell pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kriminální žánrový mišmaš s názvem Underworld: Crime Does Pay od vývojářů z Phoenix Entertainment, je jednou z těch her, která vás postaví na tu "nesprávnou" stranu zákona.

V roli mafiánského bosse se zde pokusíte o získání nadvlády nad co největším územím. K dispozici budete mít jen velmi málo lidí, kterým budete moci důvěřovat. Zato nepřátel z řad policistů a konkurenčních klanů budete mít požehnaně. Jak již bylo naznačeno, tato hra kombinuje různé žánry, především akční FPS, ale využijete také svých strategických schopností podobně jako v RTS a navíc se budete zdokonalovat tak, jak tomu bývá u RPG. V naší galerii na vás už čeká pár nových ukázek z temných uliček zločinem prosyceného města.

    
Underworld galerie  ||  Drome Racers galerie  ||  Splinter Cell galerie

Další galerií, která zaznamenala pár nových přírůstků, je ta ke hře Drome Racers vznikající ve spolupráci firem Attention To Detail a Lego Software. V této závodní hře se budete prohánět po nejrůznějších terénech s vozítky navrženými podle modelů z Lega. Drome Racers je arkádovitým typem hry s možností výběru mezi několika různými herními módy a nesčetnými náhodně umístěnými bonusy na trati.

Poslední obrázky patří do hry Splinter Cell, inspirované dílem Toma Clancyho. Tato hra se řadí mezi third-person střílečky. Osobou, kterou z pohledu perspektivy třetí osoby budete řídit, je speciálně vycvičený agent Sam Fisher. Spolu s ním pak zažijete mnohá nebezpečná dobrodružství. Splinter Cell mají na svědomí maníci z Ubisoftu, kteří se ji ve verzích pro PC a Xbox pokusí vydat ještě letos do konce roku.
zdroj: TTGEAhomepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra MediEvil (PS4)

  Plnohodnotný remake legendární akční adventury, která před ...

  949 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.