Underworld, Drome Racers, Splinter Cell pics
zdroj: tisková zpráva

Underworld, Drome Racers, Splinter Cell pics

8. 9. 2002 13:05 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Kriminální žánrový mišmaš s názvem Underworld: Crime Does Pay od vývojářů z Phoenix Entertainment, je jednou z těch her, která vás postaví na tu "nesprávnou" stranu zákona.

V roli mafiánského bosse se zde pokusíte o získání nadvlády nad co největším územím. K dispozici budete mít jen velmi málo lidí, kterým budete moci důvěřovat. Zato nepřátel z řad policistů a konkurenčních klanů budete mít požehnaně. Jak již bylo naznačeno, tato hra kombinuje různé žánry, především akční FPS, ale využijete také svých strategických schopností podobně jako v RTS a navíc se budete zdokonalovat tak, jak tomu bývá u RPG. V naší galerii na vás už čeká pár nových ukázek z temných uliček zločinem prosyceného města.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Underworld galerie  ||  Drome Racers galerie  ||  Splinter Cell galerie

Další galerií, která zaznamenala pár nových přírůstků, je ta ke hře Drome Racers vznikající ve spolupráci firem Attention To Detail a Lego Software. V této závodní hře se budete prohánět po nejrůznějších terénech s vozítky navrženými podle modelů z Lega. Drome Racers je arkádovitým typem hry s možností výběru mezi několika různými herními módy a nesčetnými náhodně umístěnými bonusy na trati.

Poslední obrázky patří do hry Splinter Cell, inspirované dílem Toma Clancyho. Tato hra se řadí mezi third-person střílečky. Osobou, kterou z pohledu perspektivy třetí osoby budete řídit, je speciálně vycvičený agent Sam Fisher. Spolu s ním pak zažijete mnohá nebezpečná dobrodružství. Splinter Cell mají na svědomí maníci z Ubisoftu, kteří se ji ve verzích pro PC a Xbox pokusí vydat ještě letos do konce roku.
zdroj: TTGEAhomepage

korgull

Nejnovější články