zavřít

Underworld: Crime Does Pay info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Firma Phoenix Entertainment si pro svůj první projekt vybrala pořádné sousto v podobě revoluční hry Underworld: Crime Does Pay.

zdroj: Archiv

Celý zázrak by měl spočívat ve spojení klasické 3D střílečky, real-time strategie a RPG, tedy žánrů hodně odlišných, a je otázka, zda z toho nakonec nebude nějaký paskvil.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Na začátku se stanete vůdcem malé skupinky zlodějíčků i jiné chásky v blíže nespecifikovaném moderním městem. Vaším úkolem pak bude získat moc nad celým podsvětím, což bude značit boj nejen s policií, ale také s jinými mafiánskými skupinami. Autoři také slibují rozmanité mise a mimořádnou zábavu při hraní. Uvidíme. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.