zavřít

Ultra masivně multiplayerová RPG Wish

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Většina MMORPG dokáže pojmout stovky hráčů.

Vývojářské studio Mutable Realms má však mnohem vyšší ambice a jejich nadcházející titul s názvem Wish, má tento žánr posunout zase o pořádný kousek dále, neboť chystá zprostředkovat virtuální realitu dokonce desítkám tisíc nadšenců. Pomoci by jim v tom měla "clusterová technologie" a s tím spojené využití nástrojů "Ice" navržených společností ZeroC, která má v oblasti obrovských systémů (např. v telekomunikačním průmyslu) obzvlášť velké zkušenosti a dokáže tak zajistit rychlé, přitom bezpečné a velice robustní spojení. Vzniká tak nový pojem - UMMORPG - Ultra masivně multiplayerová RPG. Wish (přání, touha) je proto dosti příznačný název.

Avšak za tímto názvem se skrývá ještě více než touha vývojářů vytřít všem zrak velikostí a rozsahem hry. Pokud na to tvůrci v průběhu vývoje nezapomenou, měl by se vám časem otevřít zcela nový fantasy svět plný podnětů a úžasných možností. Úkoly a pomocnou ruku vám zde budou nabízet různí NPC, z nichž některé ovšem budete moci využít i jako překupníky a kupovat si u nich nebo naopak prodávat (ne)potřebné věci. Hráči by měli mít rovněž možnost různé předměty sami vyrábět, dokonce vlastnit nějaký dům, eventuelně bude v jeho silách připravovat úkoly a vyprávět svůj vlastní příběh. Wish se bude soustředit především na kooperativní hru, ale budou zde také místa, vyhrazená pro případné PvP souboje. V těchto arénách budete moci otestovat své bojové i magické schopnosti. Betatestování Wish by mělo být zahájeno na konci tohoto roku. Dokončení a vypuštění titulu je naplánováno na konec roku příštího.
zdroj: Gamerspulse

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.