Ultima Online, Hannibal, Anarchy Online
zdroj: tisková zpráva

Ultima Online, Hannibal, Anarchy Online

24. 11. 2002 19:07 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Protože se vypuštění nového datadisku k MMORPG Ultima Online blíží, máme tu pro vás další sadu obrázků, které vám dokonce představí i několik nových stvoření, jež Ultima Online: Age of Shadows svým hráčům nabídne.

Avšak vedle respekt-budících obyvatel světa Ultima Online zobrazují některé nové přírůstky v galerii rovněž uživatelské nástroje pro tvorbu obydlí a nechybí ani pár záběrů akční scény. Origin Systems v únoru příštího roku potěší své fanoušky více novinkami než je pár kreatur (20) nebo vylepšení sytému na budování domovů. Chystají pro vás totiž také nová zatím neobydlená území, dvě nové profese, 13 nových bojových pohybů, nějaké ty zbraně, určitá zdokonalení po stránce grafické a mnoho dalšího. Více se můžete dozvědět na nově spuštěných oficiálních stránkách hry.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Ultima Online galerie  ||  Hannibal galerie  ||  Anarchy Online galerie

Další naše nové screenshoty vás pro změnu vezmou na vyhlídkovou jízdu hrůzostrašnými zákoutími připravovaného hororového projektu s názvem Hannibal. Jak samotný titul této first-person střílečky napovídá, vycházejí tvůrci - Arxel Tribe - z filmů o sériovém vrahovi Dr. Hannibalovi Lecterovi. Dokonce se v hlavní roli ve hře objeví i agentka FBI Clarice Starlingová, jejíž život je nepříjemně poznamenán úděsnými obrázky vražd spojených s Hannibalem a jinými sériovými zabijáky. Titul se nechystá být kopií filmových příběhů. Vydání hry, které se očekává v červnu 2003 (verze pro PC), mají na starost Strategy First.

Jiná naše nově obohacená galerie vás zavede do dalšího z virtuálních světů. Bude to svět, který se vám prostřednictvím nového datadisku k oblíbené MMORPG Anarchy Online chystá představit studio Funcom. Addon nese podtitul Notum Wars a rozšíří původní titul o nová vozidla, možnost vyoužití přímých in-game hlasových příkazů a nové nabídky organizace skupin. Změnu utrpí také interface, který by tam měl být nyní jednodušší a intuitivnější. Anarchy Online: Notum Wars by se měl objevit ještě letos v prosinci.
zdroj: GameSpyGamer

korgull

Nejnovější články