zavřít

Ukázky ze Squad Assault: West Front

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na velitele vojenské jednotky si v dnešní době můžete zahrát téměř v každé druhé hře.

Výjimkou v tomto ohledu není ani další strategický projekt z dílny Freedom Games - Squad Assault: West Front. Studio Freedom Games znáte jako tvůrce válečné hry G. I. Combat, na jejímž enginu zdá se nový titul poběží.


nové obrázkykompletní galerie

Ve hře Squad Assault: West Front se zaměříte na vedení jednotek spojenecké i německé armády. Jak samotný název napovídá, ocitnete se na západní frontě. Tvůrci si prý dávají velice záležet na detailním vymodelování všech hlavních armád, které se účastnily bojů ve Francii roku 1944. To znamená, že byste měli mít možnost seznámit se v celé jejich kráse nejen s vojsky americké a německé armády, ale také s Brity, Kanaďany a pochopitelně místními Francouzi. Neméně detailní by měl být i terén, zbraně, vozidla, počasí, ad. Atmosféru 2. světové války dokreslí navíc i realistické projevy a chování vašich vojáků. Hra vychází jak z podložených událostí, tak z událostí hypotetických. Ochuzeni nebudete ani o multiplayer.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.