zavřít

Ukázky ze Secret Weapons Over Normandy

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Druhá světová válka je opředena mnoha tajemstvími a záhadami.

Jistě jste i vy sem tam někde zaslechli příběhy o přímo pohádkových pokladech nebo naopak o děsivých pokusech či tajných zbraních. Společnost LucasArts v současné době připravuje se studiem Totally Games akční titul, který vás do období této války zavede a tajné zbraně má přímo v názvu - Secret Weapons over Normandy. Jde o leteckou bojovou hru připravovanou nejen pro PC, ale také pro PS2 a Xbox. Její vydání je naplánováno na přelom tohoto a příštího roku. Zatím se pokochejte novými přírůstky v naší galerii.


nové obrázkykompletní galerie

Hra Secret Weapons over Normandy, na jejímž vývoji se mj. podílí i Lawrence Holland - tvůrce Star Wars: X-Wing, Star Wars: Tie Fighter a Secret Weapons of the Luftwaffe, vám nabídne roli pilota, jednoho z mužů, kteří se pokusí ohavné plány Třetí Říše zhatit. Připraveno bude okolo třiceti misí a asi dvacet autentických letadel. Bitvy se neomezí pouze na vzduch, občas totiž budete muset zneškodnit i určité cíle na zemi.
zdroj: homepage

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.