zavřít

Ukázky ze hry Madagascar

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Activision dnes vypustila sadu nových obrázků z nadcházející multiplatformové komediální hry s názvem Madagascar, která vzniká na motivy stejnojmenného kresleného filmu od DreamWorks.

PC verzi připravuje společnost Beenox. Jinak se chystá také verze pro PS2, GC, Xbox, GBA a Nintendo DS. Tento titul vás vtáhne do světa čtyř rozverných zvířátek původně obývajících zoologickou zahradu v Central Parku v New Yorku. Konkrétně jde o lva, žirafu, zebru a hrošici.


Spolu s těmito zvířaty zažijete vzrušující dobrodružství. Z New Yorku vás osud zavane až na vzdálený ostrov Madagaskar, kde na vás budou číhat nejrůznější nebezpečí. Setkáte se zde s celou řadou dalších zvířátek, stejně jako s mnoha nepřáteli. Některá místa, která navštívíte, uvidíte i ve filmu, jiná jsou exkluzivně vytvořena právě pro tuto hru. Každé ze čtyř zvířátek bude oplývat nějakými schopnostmi, které bude moci dále rozvíjet a rozšiřovat (například předností lva Alexe budou drápy a lví řev, zebra bude umět nebezpečně kopat, žirafa využívat svůj dlouhý krk a hrošice své válcovité tělo, apod.) Celkem se můžete těšit na 11 kapitol. Datum vydání nebylo zatím přesně stanoveno, uvažuje se o druhém čtvrtletí tohoto roku.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.