zavřít

Ukázky z Underworld: Crime Does Pay

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak se slibuje na oficiálních stránkách připravované kriminální hry Underworld: Crime Does Pay, tak se také děje.

Že nevíte o čem je řeč? Underworld: Crime Does Pay je nadcházející 3D kombinace real-time strategie s klasickou akční střílečkou, z dílny společnosti Phoenix Entertainment. A co se týče toho slibu na oficiálních stránkách - píše se tam o tom, že v průběhu vývoje hry, budou tvůrci své příznivce informovat a zásobovat obrázky, aby bylo vidět, jak na tom se svou činností vlastně jsou. My Vám dnes tedy přinášíme další sadu screenshotů, které Vám poodhalí od každého aspektu hry něco (FPS, RTS).


další nové obrázky

Underworld: Crime Does Pay Vás pověří dohledem nad zločineckou organizací. Převezmete kontrolu nad malou skupinkou zločinců a spolu s nimi se budete snažit během urputných bojů se zástupci zákona a dalšími mafiánskými organizacemi, rozšířit svou moc a získat nadvládu nad městem. Hráči budou řídit řadu operací a užívat nejrůznějších strategií, které by je dovedly k vytouženému cíli. Vaší doménou budou tedy takové věci jako vyděračství, hazardní hry, podvody nebo krádeže, ad. Zároveň budete muset rekrutovat, trénovat a řídit bandu podřízených vůdců, každého s jedinečnými schopnostmi, specializací, zbraněmi a dalším vybavením dle Vašeho výběru.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.