Ukázky z multiplayer akce Joint Operations
zdroj: tisková zpráva

Ukázky z multiplayer akce Joint Operations

5. 8. 2003 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Do naší galerie konečně dorazila pořádná nadílka nových obrázků z připravované, především multiplayerově orientované, akce Joint Operations, jejíž betu jsme testovali začátkem minulého měsíce.

Stručně si shrňme, o čem titul bude. Předně, Joint Operations poběží na engine z jiné akce od NovaLogicu (konkrétně Delta Force: Black Hawk Down) a do on-line multiplayeru se bude moci zapojit až 64 lidí. Hra bude zasazena do prostředí indonéské džungle blízké budoucnosti roku 2006, kde si to rozdají znepřátelené strany rozpadajících se státních útvarů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Podobně jako již zmiňovaný Black Hawk, i Joint Operations budou hlavně arkádovou záležitostí, navíc až nebezpečně se podobající chystanému datadisku z kolumbijského prostředí BHD: Team Sabre. Aby se mohla jakákoliv hra schovat za nálepku série Delta Force, musí splňovat přísná kritéria, což mimo jiné vede i k velké podobnosti jednotlivých titulů. Právě tak vysvětlují tvůrci i často vytýkanou podobnost s Black Hawkem. V Americe bohužel platí dvojnásob, že produkt prodává značka a známé jméno a takové výsledky posledního odfláknutého Tomb Raidera to jen potvrzují. NovaLogic se také nijak netají tím, že právě Joint Operations mají být odpovědí na Battlefield 1942 či Vietnam od EA.

Pokud vás Joint Operations zaujala, můžete se podívat i na krátká streamovaná videa ze hry, umístěná na serveru IGN, která nás však příliš neuchvátila. Jak bylo nedávno oznámeno, kvůli zpoždění se hry dočkáme nejdříve na jaře 2004. Vše ostatní se dočtete v našich prvních dojmech.
zdroj: IGN

kate

Nejnovější články