zavřít

Ukázky z Massive Assault: Phantom Renaissance

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Studio Wargaming.net vypustilo opravdu pořádný balík nových screenshotů z jejich nadcházejícího nezávislého rozšíření tahové strategie Massive Assault - Phantom Renaissance.

To má podle nejnovějších informací vyjít někdy v prvním čtvrtletí příštího roku, což oproti původně plánovanému letošnímu podzimu znamená jisté odložení. Nových obrázků je celkem třicet a všechny si je můžete prohlédnout v naší galerii. Vidět na nich můžete nové jednotky, náznaky nového módu kariéry, nové planety i nový interface.


nové obrázkykompletní galerie

Konkrétně zde například uvidíte v akci transportní helikoptéry, bitevní plošinu s raketomety, velmi nebezpečnou námořní jednotku zvanou "leviathan" a také tzv. "pteroshields", což je protiletadlová jednotka. Díky již výše zmíněnému novému módu kariéry získá hra ohromný role-playing aspekt. Hráči budou bojovat proti nejrůznějším nepřátelským generálům s různými sadami schopností, které tvůrci nazývají "talenty". Každé vítězství vám přinese body, které budete moci utratit za nové schopnosti a nové technologie. Tímto už nepůjde pouze o bojování, ale také o zdokonalování své postavičky.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.