zavřít

Ukázky z fantasy RPG rubačky SilverFall

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S fantasy RPG SilverFall ukrajinského vývojářského týmu KievGames jsme vás seznámili už loni v prosinci.

Dnes vám tuto hru klasického "hack&slash" typu připomínáme proto, že k nám do galerie dorazila čtveřice nových ukázek, a tedy že máte po delší době opět možnost nahlédnout do jejího živého a údajně dosti volného fantasy světa vytvořeného s využitím moderní 3D technologie.


SilverFall má hráčům nabídnout fascinující příběh, jehož nedílnou součástí se stanou souboje s nejrůznějšími monstry. Těch má po herním světě běhat přes 150 druhů. Svého hrdinu si budete moci vybrat ze čtyř odlišných ras. Singleplayerová kampaň je samozřejmostí, ovšem KievGames pro vás chystají rovněž multiplayerové vyžití, dokonce s kooperativním i PvP módem.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.