zavřít

Ukázky multiplayer map z Vietcongu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tvůrcům české fansite se dnes odpoledne podařilo získat první ukázky multiplayerových map z Vietcongu.

Těch má být v plné verzi této taktické first-person akce od Pterodonu více než pět a nebudou umístěny pouze do neprostupné džungle jako ta v demu, ale třeba také do přístavu. Desítku screenshotů z levelů Bahnar, Halong, Radio Relay, Stream a Storm si můžete prohlédnout buď tady ve vyšší kvalitě (každý GIF má však velikost kolem 400-500 kb) nebo v naší galerii v optimalizované a znatelně menší JPG verzi.


nové obrázkykompletní galerie

Začátkem ledna jsme stejně jako ostatní herní magazíny přehlédli, že byla aktualizována oficiální homepage, kde byl představen třetí z šesti charakterů ve hře - radista Peter James Defort. Popis jeho vlastností si přečtete pouze v angličtině, ale to na druhou stranu kompenzuje půltucet nových obrázků, na nichž ho uvidíte přímo v akci. Tento týden také do Brna přicestoval producent od vydavatele Take2, který bude na finální fázi vývoje Vietcongu dohlížet. Plná verze hry má být hotova začátkem jara a zhruba o měsíc později poputuje na pulty domácích obchodů Vietcong kompletně v češtině. Podrobnosti o hře jako takové najdete v dojmech z dema nebo rozhovoru.
zdroj: vlastní zpráva, Vietcong.cz fansite, homepage

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.